a-ronet.pl

portal architektoniczny o budownictwie i wnętrzach

dom
Dom

Wideodomofon Vidos, czyli nowoczesne rozwiązanie, zapewniające komfort i bezpieczeństwo

Niegdyś w domach montowaliśmy domofony, dzięki którym można było upewnić się, kogo wpuszczamy do środka. Nie dawały one jednak stuprocentowej pewności, bowiem słyszeliśmy jedynie głos naszego gościa. Dziś możemy postawić na nowoczesne wideodomofony Vidos, dzięki którym nie tylko usłyszymy głos, ale również sprawdzimy wizualnie, kogo wpuszczamy do mieszkania, co gwarantuje nam jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Niechciani goście? To nie problem!

Wideodomofon Vidos pozwala wyeliminować problem niechcianych gości raz na zawsze. Wszystko dlatego, że nie tylko słyszymy głos osoby, która ma wejść do środka, ale możemy ją także zobaczyć. Czasami bowiem osoby roznoszące ulotki, przedstawiciele handlowi czy nawet złodzieje podszywają się pod policję, listonosza bądź pracownika administracji. Nie znamy ich głosu, zatem wierzymy im na słowo i z przekonaniem otwieramy drzwi wejściowe. Tymczasem dzięki wideodomofonom Vidos unikniemy tego problemu, bowiem możemy od razu wizualizować, kogo wpuszczamy do budynku. 

Bezpieczeństwo dla dzieci i osób starszych

Wideodomofon Vidos sprawdzi się w każdym mieszkaniu, jednak nie może go zabraknąć szczególnie w tych miejscach, w których mieszkają dzieci oraz osoby starsze. Zwykle dzieci pozostające same w domu przestrzega się, by nie otwierały nikomu drzwi, jednak nie zawsze słuchają one rodziców. Gdy po drugiej stronie ktoś podaje się za mamę lub tatę, z przekonaniem wpuszczają one ową osobę do środka. To samo dotyczy osób starszych, którym często zamiast bliskiej osoby, zdarzyło się wpuścić do mieszkania złodzieja. Wideodomofon Vidos jest urządzeniem bardzo prostym w obsłudze, dlatego też poradzą sobie z nim zarówno seniorzy, jak i dzieci. Wystarczy tylko krótki instruktaż, a użytkowanie wideodomofonu z pewnością nie będzie sprawiało żadnych problemów.

Do domu, bloku, kamienicy

Niektórym wydaje się, że wideodomofon Vidos sprawdzi się wyłącznie w przypadku domów wolnostojących, jednak nie jest to do końca prawdą. Rzeczywiście, ich właściciele mogą zdecydować się na zakup wideodomofonu, lecz będzie on doskonałym wyborem również dla mieszkańców bloków oraz kamienic. Wideodomofony Vidos dostępne są w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu dany model można dobrać do budżetu, jakim dysponuje klient, zaspokajając jednocześnie jego oczekiwania. Każdy, kto w swoim mieszkaniu stawia na bezpieczeństwo, ale też na najnowocześniejsze rozwiązania, powinien sprawdzić bogatą ofertę wideodomofonów Vidos, gdyż spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Witaj na naszym blogu! Znajdziesz tutaj artykuły w dziedzinie projektowania wnętrz i ogrodów. Jesteśmy pasjonatami akcesoriów i łączenia niezwykłych kolorów w przestrzeni domowej, a także interesują nas ciekawe rośliny, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także mają niesamowite zastosowania. Zapraszamy do lektury naszych artykułów.