a-ronet.pl

A-ronet.pl – portal architektoniczny o budownictwie i wnętrzach

Odkurzacz bezprzewodowy
Dom

Odkurzacz bezprzewodowy – który będzie najlepszy w Twoim mieszkaniu?

Aby odkurzanie było przyjemne i efektywne, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Najpopularniejsze odkurzacze to te przewodowe, które ciągnie się za sobą po całym mieszkaniu. Chęć poprawy komfortu pracy sprawiła, że od pewnego czasu na topie są odkurzacze pionowe.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego?

Jeśli szukasz nowego urządzenia, które ułatwi Ci codzienne porządki, warto zwrócić uwagę
na poszczególne parametry, oraz zastanowić się, jakiego odkurzacza dokładnie szukasz. Klasyczna konstrukcja, jaką posiada odkurzacz bezprzewodowy 2w1, idealnie nada się do różnego rodzaju porządków. W trakcie odkurzania możesz odłączyć jedną jego część i tym samym zyskujesz odkurzacz ręczny, którym z łatwością usuniesz sierść z kanapy lub odkurzysz ściany i sufit. Ważnym parametrem, na który musisz zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza, jest jego moc. Im większa moc urządzenia, tym większą siłę ssania osiąga i pracuje wydajniej. Moc odkurzacza poznaje się po takich parametrach, jak: napięcie, czas pracy w minutach
czy zasięg odkurzania w metrach kwadratowych.

Jakie są zalety odkurzaczy bezprzewodowych?

Coraz popularniejsze odkurzacze bezprzewodowe, zyskują uznanie użytkowników dzięki takim zaletom, jak: odkurzanie trudnodostępnych miejsc, wygodne prowadzenie odkurzaczy pionowych przy sprzątaniu podłóg, możliwość sprzątania całego domu bez potrzeby przełączania kabla w różnych pomieszczeniach oraz w przypadku odkurzaczy 2w1 możliwość odłączenia części urządzenia, robiąc z niego sprawny odkurzacz ręczny. Ponadto dużym plusem może być fakt, że nie trzeba kupować, ani wymieniać worków. Oszczędzasz dzięki temu nie tylko czas, ale również pieniądze. Odkurzacze tego typu są zawsze pod ręką, a dzięki wymiennym ssawkom, potrafią uporać się z najcięższym brudem w najmniej dostępnych miejscach. Są one również dość lekkie i proste w obsłudze. Więcej o odkurzaczach bezprzewodowych możesz znaleźć na stronie https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/.