a-ronet.pl

portal architektoniczny o budownictwie i wnętrzach

Lodówka Side by Side
Dom

Lodówka Side by Side – jakie może dać nam korzyści?

Lodówka Side by Side to świetny wybór nie tylko dla większych rodzin – pojemna chłodziarka może przynieść wiele korzyści właściwie każdemu z nas. Modele Side by Side posiadają bardzo dużo zalet, które sprawiają, że te urządzenia mogą się okazać świetnym wyborem i z tego powodu dzisiaj przyjrzymy się im nieco bliżej i odpowiemy na pytanie, jakie korzyści daje pojemna lodówka z nietypowymi drzwiczkami. Serdecznie zapraszamy do czytania!

Lodówka Side by Side – co to znaczy?

Na samym wstępie warto przybliżyć nieco termin lodówka Side by Side, gdyż pomimo rosnącej popularności tego typu sprzętów wielu z nas wciąż może nie kojarzyć tej nazwy. Lodówka Side by Side – co to znaczy? Mówiąc najprościej, chłodziarki tego typu mają dwoje drzwiczek, których sposób otwierania jest dosyć nietypowy. Mianowicie otwieramy je do siebie, podobnie jak ma to miejsce w przypadku drzwi w naszych szafach.

Po jednej stronie lodówki Side by Side znajduje się komora zamrażarki, natomiast po drugiej komora chłodząca. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet – poznajmy je!

Lodówka dwudrzwiowa a oszczędność czasu

Podstawową korzyścią wynikającą z nietypowego kształtu lodówek Side by Side jest ich rozmiar. Dzięki takiemu rozstawowi lodówka będzie miała znacznie większe rozmiary niż klasyczne modele Combi, co oczywiście przełoży się na ilość produktów, jakie będziemy mogli tam umieścić.

W związku z tym lodówka Side by Side to świetne rozwiązanie dla tych z nas, którzy nie lubią częstych wizyt w sklepach i długiego czekania w kolejkach. Z lodówką Side by Side będziemy mogli robić większe zakupy, dzięki czemu nasze wizyty w hipermarketach będą mogły mieć miejsce znacznie rzadziej. Duże znaczenie w tym kontekście ma pojemna zamrażarka – w lodówkach Side by Side ma ona takie rozmiary, jak komora chłodząca w zwykłych chłodziarkach!

Chłodziarka Side by Side – komfort i niebanalny design

Mogłoby się wydawać, że design lodówki nie będzie w stanie nas niczym zaskoczyć. To spory błąd, gdyż lodówki Side by Side co prawda zyskują znacznie na popularności w ostatnich latach, jednak w dalszym ciągu nie każdy miał okazję zobaczyć je na własne oczy. W związku z tym, wybierając urządzenie tego typu, będziemy mogli nie tylko komfortowo przechowywać swoje produkty spożywcze, ale także nieco ożywić naszą kuchnię nowoczesnym i stosunkowo rzadko spotykanym urządzeniem.

Biała lodówka Side by Side i czarna lodówka Side by Side to oczywiście najbardziej bezpieczne wybory w kontekście wzornictwa, gdyż są one najbardziej uniwersalne i wpasują się do każdego rodzaju wnętrza. Jednakże obecnie bardzo modne są delikatne i pastelowe kolory, na które możemy postawić, jeśli wybierzemy lodówkę Samsung Bespoke. Nie jest to typowa lodówka Side by Side, ale chłodziarka modułowa, której komory będziemy mogli zestawić w wygodny dla nas sposób.

Dotyczy to także kolorów, jeśli więc znudzi się nam nasza biała lodówka Side by Side, będziemy mogli wymienić panel maskujący drzwiczki na inny, w bardziej odpowiednim dla nas kolorze, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.