a-ronet.pl

portal architektoniczny o budownictwie i wnętrzach

beton
Budownictwo

Włókna do betonu i cechy jego stosowania

W trakcie zbrojenia betonu-jest to dość kosztowna, dlatego coraz więcej klientów woli korzystać z nowoczesnych metod, aby poprawić jego dane techniczne. Alternatywa posiłki-to używanie nici, które dodają bezpośrednio do zaprawy, beton. Właściwości włókien umożliwiają uzyskanie betonu użytego do budowy wysokiej jakości, których powierzchnia musi być jak najszerzej, jak to możliwe. Kupić włókna Szklanego w beton , który może w dowolnym czasie dogodnym dla ciebie, możesz iść od razu do pracy, i, aby uzyskać optymalne wyniki, przy zachowaniu w tym samym czasie, zgodnie z wymaganiami technicznymi.

Różne rodzaje włókna do betonu

Ten materiał jest przedstawiony w szerokiej rozmaitości, co pozwoli ci rozważyć wszelkie opcje podczas zakupu. Do ich produkcji zwykle korzystają z:

●     stali nierdzewnej;

●     bazalt;

●     – szkła;

●     polimery.

Warstwy mogą być w różnych rozmiarach-od kilku milimetrów do kilku centymetrów. Ponadto, przy zakupie musisz zwrócić uwagę na konfigurację włókien i kształt włókien. Faktura ich powierzchni mogą się znacznie różnić, co wpływa na wydajność rozwiązania, gotowe. Kupić włókna do betonu, musi być, po to, aby zwiększyć wytrzymałość betonu, a także do tego, aby nadać siłę przy uderzeniu. Dodatkowy efekt-ostrzeżenie crăparii i zwiększyć wytrzymałość materiału. Beton, który dodane włókna, staje się odporna na wilgoć. Może być, bardziej odporne na przymrozki. Włókno szklane do betonu, ma dane techniczne dobrego, to, co robi, że skład końcowego musi być odporne na działanie wysokiej temperatury.

Właściwości włókna, polipropylen beton

Wśród różnych opcji światłowodowej związku, do betonu, powinny się różnić składem z polipropylenu. Macrofibra polimerică ArmoTec ma doskonałe właściwości wzmocnienia. Ten rodzaj włókna jest najbardziej popularny. Włókna z polipropylenu produkowane z substancji syntetycznych. Włókien, wyrobów gotowych wykonane i pokroić na długości dla różnych długościach, że może różnić się od 6 do 40 mm).

Włókna polipropylenu, różnią się od innych gatunków, ze względu na wytrzymałość, je doskonale. Ten materiał pokazuje, elastyczność i odporność na substancje agresywne. Włókna są odporne na działanie ognia i necorozive. Włókno szklane cena betonu będzie jeszcze jeden powód, aby korzystać z tego materiału. W produkcji betonów, wraz z błonnik, można użyć i różne dodatki. Nadaje się na następujące elementy:

●     dodatki do betonu;

●     prowadzenia;

●     suplementy hidrofobi;

●     agenci, przeciw zamarzaniu.

Polipropylenowe cena, skład betonu gwarantuje długą żywotność konstrukcji. Włókna mogą także przesunięcie napięcia na rozciąganie, i może prowadzić do obniżenia napięcia na rozciąganie, które wcześniej doprowadziły do deformacji konstrukcji. Ponadto, może on zapobiec ryzyko rozwarstwienia mieszaniny kosztem tworzenia wzmocnionego włókna.

Korzyści błonnika

Włókna do betonu można ustawić maksymalne obciążenie na ściskanie, na którym kompozycja może mu się oprzeć. Ponadto, uszkodzenia powierzchni mieszanki betonowej zmniejsza się. Zmniejszenie konstrukcji i materiału zmniejsza się, jeśli zawiera włókna z polipropylenu. Skład, zmniejsza ryzyko powstawania pęknięć na powierzchni betonu.

Aby kupić włókna węglowego do betonu od producenta FiberMix

Macrofibra PolyMesh w tym tygodniu z powodu standardów i ich wysoką jakość. Na naszej stronie internetowej Mikrofibra do betonu FiberMix można zamówić włókna wysokiej jakości, który jest przystępna cena.

●     Macrofibra ArmoTec;

●     Macrofibra PolyMesh;

●     Tkanina FiberMix.

Sprzedawcy-konsultanci czujni, zawsze gotowi odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Szybkie wykonanie zamówienia, to będzie można od razu przystąpić do pracy przygotowanie mieszanki w szczególności betonu.

Witaj na naszym blogu! Znajdziesz tutaj artykuły w dziedzinie projektowania wnętrz i ogrodów. Jesteśmy pasjonatami akcesoriów i łączenia niezwykłych kolorów w przestrzeni domowej, a także interesują nas ciekawe rośliny, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także mają niesamowite zastosowania. Zapraszamy do lektury naszych artykułów.