a-ronet.pl

portal architektoniczny o budownictwie i wnętrzach

maty na lodówke
Dom

Niepowtarzalne maty na twoją lodówkę

W sklepach RTV/AGD znajdziemy dziś szeroki wybór lodówek, które na pewno zaspokoją nasze oczekiwania pod względem użytkowym. Pytanie jednak, czy aby na pewno będą pasować do naszych pomieszczeń. Z pomocą przychodzą tutaj maty magnetyczne na lodówkę. To rozwiązanie może zaskoczyć niejednego z nas. Za pomocą kilku ruchów, jesteśmy w stanie zupełnie odmienić jej wygląd.

Twoja lodówka nie musi być nudna

Oklejenie lodówki magnesami z różnej parafii powoli wychodzi z mody. Ludziom niestety coraz to mniej podoba się ten pomysł. Nie jest to na pewno estetyczne. Zamiennikiem, który warto rozważyć będzie tutaj właśnie mata magnetyczna na lodówkę. 

Jeżeli na przykład twoja kuchnia jest biała i potrzebuje orzeźwienia, możesz na przykład wykorzystać do tego właśnie lodówkę. Spróbuj obkleić ją na przykład jasnymi kwiecistymi motywami czy też płytkami w stylu portugalskim. 

Idąc w tym kierunku, na pewno już nigdy więcej nie spojrzysz na swoją lodówkę w ten sam sposób jak wcześniej. Będzie ona nie tylko miejscem do przechowywania żywności, ale i wyróżniającym się elementem w kuchni.

Wybierz swój niepowtarzalny motyw

Szukasz motywu na lodówkę, który naprawdę skradnie ci serce? Na stronie sklepu internetowego Tulup na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zadbano o to, aby wybór produktów by na tyle szeroki, aby nikt nie powiedział, że nie może znaleźć czegoś dla siebie.

Nas z kolei urzekła mata z motywem piwonii. Idealnie nada się ona do jasnych, białych wnętrz jak i tych w jasnych żywszych kolorach. Sam wzór potrafi na pewno skraść serce niejednego, kto tylko ją zobaczy.

Z kolei ci, którzy lubią prostotę i lekkie motywy,na pewno nie przejdą obojętnie obok osłony magnetycznej na lodówkę “Vintage złoty wzór”. Na pierwszy rzut oka wydaje się ona zupełnie niepozorna. Dopiero później, kiedy już dokładniej się jej przyjrzymy, możemy zaobserwować lekki i delikatny motyw. Prezentuje się naprawdę elegancko i luksusowo.

Warto zwrócić również uwagę kwestii związanym z wymiarami. Mata magnetyczna na lodówkę na wymiar? Nie ma problemu. Jeżeli nie odpowiadają ci wymiary jakie są zaproponowane na stronie sklepu, możesz skontaktować się z firmą i poprosić o niestandardowe. Taką usługę oferuje na przykład Tulup.  

Gdzie szukać mat magnetycznych na lodówkę?

Maty magnetyczne na lodówkę z dnia na dzień zyskują na swojej popularności. Klienci którzy decydują się na nie, na pewno mogliby polecić je i innym. Bez wątpienia są one nie tylko oryginalnym dodatkiem, ale i doskonałym zabezpieczeniem powierzchni lodówki.  Gdzie więc możemy szukać tego typu mat? Na pewno będą one dostępne w sklepach typu Allegro, Castoram, Leory Merlin. Warto jednak dać również tutaj szansę mniejszym firmom specjalizującym się właśnie w tym zakresie. Wówczas możemy mieć pewność, że ich jakość będzie jeszcze na wyższym poziomie. Doskonałym przykładem jest tutaj właśnie sklep Tulup. Jesteśmy pewni, że gdy tylko zobaczysz ich asortyment, na pewno zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

Witaj na naszym blogu! Znajdziesz tutaj artykuły w dziedzinie projektowania wnętrz i ogrodów. Jesteśmy pasjonatami akcesoriów i łączenia niezwykłych kolorów w przestrzeni domowej, a także interesują nas ciekawe rośliny, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także mają niesamowite zastosowania. Zapraszamy do lektury naszych artykułów.