a-ronet.pl

portal architektoniczny o budownictwie i wnętrzach

hesi
Ogród

Hesi – co warto o nich wiedzieć?

Rośliny do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju potrzebują nie tylko odpowiedniej ilości wody oraz światła, ale również niezbędnych składników odżywczych. Właśnie dlatego stosowanie nawozów stało się nieodłącznym elementem uprawy, gwarantując otrzymanie zdrowszych i bardziej okazałych roślin oraz większych plonów. Hesi jest jedną z najbardziej znanych i cenionych na świecie marek, jeśli chodzi o nawozy przeznaczone do upraw zamkniętych. Wywodząca się z Holandii firma od wielu lat dostarcza na rynek produkty, które z jednej strony wspierają wzrost i rozwój roślin, z drugiej pozostają bezpieczne zarówno dla samej rośliny, jak i dla środowiska.

Uznana na świecie holenderska marka jest szczególnie ceniona wśród profesjonalnych hodowców roślin. Od lat uznawana jest za jednego z najlepszych producentów dostarczających wysokiej jakości nawozy mineralne i organiczne. Ich stosowanie pozwala zaspokoić zapotrzebowanie roślin na niezbędne składniki. Tym, co wyróżnia ją pośród wielu innych producentów, są produkty tworzone w oparciu o innowacyjne formuły, które bazują na aminokwasach, enzymach oraz cukrze roślinnym. Tym, co umożliwiło marce Hesi sukces, były prowadzone przez wiele lat badania, które pozwoliły na doskonałe poznanie metabolizmu roślin. To z kolei umożliwiło opracowanie skutecznych i bezpiecznych dla roślin receptur, które dziś stanowią podstawę podczas produkcji nawozów.

Wysokiej jakości produkty do uprawy roślin

Idealnie zbilansowany skład nawozów Hesi zawierający wysokiej jakości komponenty, gwarantuje doskonały wzrost i rozwój roślin w każdej fazie ich życia. Doskonale stymuluje do wzrostu i wzmaga proces kwitnienia. Świetnie wpływa na witalność roślin, a także na ich urodzajność i obfitość plonów.

Wśród produktów tej marki dostępne są preparaty przeznaczone do różnych typów hodowli. W zależności od potrzeb ogrodnika i stosowanych przez niego metod uprawy do wyboru dostępne są nawozy Hesi przeznaczone do upraw w ziemi, kokosie albo do hydroponiki. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało również stworzeniem szeregu innych, niezbędnych podczas uprawy roślin preparatów. Wśród nich dostępne są między innymi regulatory pH, które dają możliwość kontrolowania stopnia pH podkładu roślinnego; stymulatory Hesi, które wydają się nieocenione podczas wspomagania rośliny w stanach stresowych mogących wynikać na przykład z niekorzystnych warunków uprawy; a także preparaty przeznaczone do ukorzeniania roślin oraz wiele innych niezwykle pomocnych podczas uprawy produktów.